בין לקוחותינו:
דף הבית שירותי מסוף מכירת מכולות מבנים ניידים שמירת מכולות הוצאת נתונים חיבור קירורים מרכזי שירות מידע כללי מזג אוויר פרופיל בין לקוחותינו צור קשר הרשמה לאתר
דף הבית  > הצוות שלנו

הצוות שלנו


מכירות אשדוד 

Container Depot Services and Sales
Mobile Houses Manufacturer

Atia Avraham
Sales Manager
 
HaKidma 15, North Industrial Area, Ashdod 77140, POBox 4075, Israel
Tel: +972 8 863 3415  Fax: +972 8 863 3416  Cell: +972 52 6 294 996
Web: http://www.galmarine.co.il   Email: atia.avraham@galmarine.co.il

Container Depot Services and Sales
Mobile Houses Manufacturer

Pinker Nurit
Ashdod Sales
 
HaKidma 15, North Industrial Area, Ashdod 77140, POBox 4075, Israel
Tel: +972 8 863 3403  Fax: +972 8 863 3416  Cell: +972 52 8 786 573
Web: http://www.galmarine.co.il   Email: pinker.nurit@galmarine.co.il


  מכירות חיפה 
  
Container Depot Services and Sales
Mobile Houses Manufacturer

Shalev Roi
Haifa Sales
 
Halutsei HaTa'asiya 132, Haifa Bay 26111, POBox 10215, Israel
Tel: +972 4 847 0509  Fax: +972 4 847 0510  Cell: +972 52 5 844 103
Web: http://www.galmarine.co.il   Email: shalev.roi@galmarine.co.il

  
Container Depot Services and Sales
Mobile Houses Manufacturer
 

Dalal Moran
Haifa Sales
 
Halutsei HaTa'asiya 132, Haifa Bay 26111, POBox 10215, Israel
Tel: +972 4 847 0511  Fax: +972 4 847 0510  Cell: +972 52 3 136 382
Web: http://www.galmarine.co.il   Email: dalal.moran@galmarine.co.il

  
Container Depot Services and Sales
Mobile Houses Manufacturer
 

Bakal Rami
Haifa Sales
 
Halutsei HaTa'asiya 132, Haifa Bay 26111, POBox 10215, Israel
Tel: +972 4 847 0537  Fax: +972 4 847 0510  Cell: +972 54 4 519 181
Web: http://www.galmarine.co.il   Email: bakal.rami@galmarine.co.il
 


 גוף ומבנים 

Container Depot Services and Sales
Mobile Houses Manufacturer

David Lavi 
Production Manager  
 
Halutsei HaTa'asiya 132, Haifa Bay 26111, POBox 10215, Israel
Tel: +972 4 847 0528  Fax: +972 4 847 0505  Cell: +972 52 4 045 932
Web: http://www.galmarine.co.il   Email: david.lavi@galmarine.co.il


 מערכות מידע וטכנולוגיות 

Container Depot Services and Sales
Mobile Houses Manufacturer

Jiani Rafi
Chief Technologies Officer
 
Halutsei HaTa'asiya 132, Haifa Bay 26111, POBox 10215, Israel
Tel: +972 4 847 0502  Fax: +972 4 847 0532  Cell: +972 52 5 844107
Web: http://www.galmarine.co.il   Email: jiani.rafi@galmarine.co.il


 רכש ומחסנים - מקומי וחו"ל  

Container Depot Services and Sales
Mobile Houses Manufacturer

Hod Moti
Chief Purchases Officer
 
Halutsei HaTa'asiya 132, Haifa Bay 26111, POBox 10215, Israel
Tel: +972 4 847 0516  Fax: +972 4 847 0519  Cell: +972 52 3 808 312
Web: http://www.galmarine.co.il   Email: hod.moti@galmarine.co.il


 קירורים - חיפה 

Container Depot Services and Sales
Mobile Houses Manufacturer 

Shmuel Gross
Chief Reefer Technician  
Halutsei HaTa'asiya 132, Haifa Bay 26111, POBox 10215, Israel
Tel: +972 4 847 0523  Fax: +972 4 847 0522  Cell: +972 52 4 702915
Web: http://www.galmarine.co.il   Email:gross.shmuel@galmarine.co.il


 קירורים - אשדוד   

Container Depot Services and Sales
Mobile Houses Manufacturer

Yeffet Yeffet
Ashdod Reefer Department Manager
 
HaKidma 15, North Industrial Area, Ashdod 77140, POBox 4075, Israel
Tel: +972 8 863 3410  Fax: +972 8 863 3408  Cell: +972 52 3 484 026
Web: http://www.galmarine.co.il   Email: yeffet.yeffet@galmarine.co.il



 
דף הבית  |  מפת האתר  |  מבנים